Design by Heute GmbH

Design

Cosmo
Cosmo plus
Ellipse V2A
Ellipse Color
Quadro
Elégance Nature
Elégance Nature plus
Elégance Couleur
Elégance Couleur plus
rám z vysoce leštěné oceli
povrch z vysoce kvalitní nerezové oceli
integrované kartáčky
nadčasový design
PoliSwing
  • Všechny síťové spínače, kterými jsou stroje konstrukčně vybaveny, jsou robustního provedení a prakticky mechanicky nerozbitelné.


  • Všechny nádoby na polituru jsou vybaveny nerezovými kulovými ventily, což zaručuje na dlouhá léta provozu bezchybnou funkci. Veškeré kovové detaily a záhyby ventilů jsou velmi pečlivě dílensky zpracovány, takže nemůže dojít k poškození ani té nejjemnější kůže na obuvi.


  • Vlastnosti speciálně vyvinuté politury spolu s velmi širokými a těsně osazenými vlněnými kartáči jsou tou nejlepší péčí a ochranou pro často velmi jemnou a citlivou kůži obuvi. Vlněná vlákna jsou upevněna na dřevěném a mechanicky pevném jádru .


  • Veškeré, někdy i výrobně náročné záhyby kovových krytů strojů, též částečně i u nerezových a chromových provedení, nejsou vytvořeny jen pro dokonalejší design strojů, ale mají především chránit obuv od poškození při procesu čištění .


  • Vyjímatelná gumová rohož s integrovanými pevnými kartáčky na čištění podrážek slouží nejen jako lapač vykartáčované nečistoty z obuvi, nýbrž přispívá k udržování čistého prostředí v bezprostřední blízkosti stroje.

Design v nejpříjemnější podobě, kvalitní materiály a vynikající dílenské zpracování jsou průvodními a typickými znaky pro značkovou kvalitu čističů obuvi HEUTE. Velký výběr barevného provedení a druhu povrchu skříněk strojů umožňuje perfektní integraci do každého interiéru. Technické provedení a výbava odpovídá strojům řady ProLine, což znamená vysokou spolehlivost provozu v tvrdém režimu.

Čištění obuvi jako činnost v její nejhezčí podobě